Home » Posts tagged 'Harmonizační dny'

Archiv štítku: Harmonizační dny

Pár momentek z harmonizačních dnů 2018

Mrkněte na pár fotografií z aktivit na harmonizačních dnech naších prvních ročníků 2018 😉

Například třída 1. PSB shrnula harmonizáky následovně:

“V den příjezdu na „Harmonizáky“ se celá naše třída vydala k místnímu vodopádu, kde jsme z přírodních materiálů skládaly obrázky a vymýšlely k nim příběhy se zdravotnickou tématikou. Večer jsme si kolektivně opékaly buřty. Druhý den ráno jsme si společně ukuchtily vynikající snídani. Měly jsme různé komunikační aktivity ke vzájemnému poznávaní se. Dopoledne jsme si sestavily třídní pravidla a po obědě jsme si šly opět užít různé herní aktivity. Během pobytu nás navštívila, a nejen důležité informace předala, ale i suroviny na snídani přivezla, paní ředitelka a metodička prevence rizikového chování. Jako celá třída jsme si to velmi užily a harmonizační dny nám pomohly zapamatovat si jména a více se vzájemně poznat.”

(Pokračování textu…)

Harmonizační dny 1. ročníků 2017-2018: Kdy, kde a co s sebou?

Harmonizační dny se konají vždy začátkem nového školního roku. Žáci prvních ročníků tráví dva dny společně se svým třídním učitelem, výchovným poradcem a dalšími učiteli, povídají si o tom, jak to na škole funguje, jaká jsou jejich práva, ale i povinnosti, dozvídají se nejrůznější tipy a triky k efektivnímu studiu na škole, ale hlavně a především mají možnost se mezi sebou seznámit: vždyť stráví následujících několik let společně v jedné třídě 😉 (Pokračování textu…)

Postřehy účastníků harmonizačních dnů 2016

„Naše třída měla harmonizační pobyt naplánovaný hned na první školní dny. To znamenalo, sbalit si batoh a 1. září místo do školy zamířit na autobusové nádraží. Těžko říct, jestli to bylo lepší, nebo horší, než jít do školy. Myslím, že většina z nás byla trochu vyděšená a toho rána vstávala s nepříjemným mrazením v žaludku. Alespoň já teda určitě. (Pokračování textu…)

Harmonizační dny 1. ročníků 2016-2017: Kdy, kde a co s sebou?

Harmonizační dny se konají vždy začátkem nového školního roku. Žáci prvních ročníků tráví dva dny společně se svým třídním učitelem, výchovným poradcem a dalšími učiteli, povídají si o tom, jak to na škole funguje, jaká jsou jejich práva, ale i povinnosti, dozvídají se nejrůznější tipy a triky k efektivnímu studiu na škole, ale hlavně a především mají možnost se mezi sebou seznámit: vždyť zřejmě stráví následujících několik let společně v jedné třídě 😉

Kde se Harmonizační dny 2016 konají?

Penzion Podvrší – Osečná

Objekt se nachází přímo u nové cyklotrasy Osečná – průrva Ploučnice v blízkosti Lázní Kundratice, nedaleko Hamru na Jezeře a vodního lyžování ve Stráži pod Ralskem – na klidném místě u lesa.

Pokoje v patře jsou s 2, 3, 4, 5 či 6 lůžky. V přízemí se nachází nově zrekonstruované sociální zařízení pro ženy a muže zvlášť a jeden čtyřlůžkový pokoj. Dále v přízemí najdete plně vybavenou společnou kuchyň (2 mikrovlnky, 2 lednice, 3 sporáky, 2 rychlovarné konvice a nádobí ke každému pokoji), jídelnu s TV a prostorný sál (stolní tenis, kulečník, stolní fotbálek).

Penzion se nachází na prostorném pozemku, na kterém je tenisový kurt (antuka), kryté posezení s grilem, houpačky, pískoviště, udírna, venkovní ohniště.

Informace k harmonizačním dnům 2016-2017 pro jednotlivé třídy:

(rozklikněte si dokumenty o Harmonizačních dnech 2016-2017 níže)

Obor Zdravotnický asistent

Třída 1. ZAA – doplňkové info pro třídu 1. ZAA: Sraz je na stanovišti č. 10 na autobusovém nádraží (Vaňurova ul.).

Třída 1. ZAB

Třída 1. ZAC

Obor Ošetřovatel

Třída 1. OSE

Vzpomínky na Harmonizační dny z minulých let

Jste-li zvědaví, jak jsme se seznamovali v minulých ročnících, mrkněte na hlavní stránku Harmonizačních dnů 😉

Harmonizační dny 2015

Informace o akci již brzy 🙂 (Pokračování textu…)