Přeskočit na obsah

Blog školy

Vše, co na Liberecké zdrávce děláme a zažíváme, najdete zde ❤️💙

DigiAKCE: Chromebooky do výuky – seminář pro pedagogy zdarma

4. června 2024, v 13:30 hodin Zveme Vás k nám na zdrávku na DigiAkci! Zavádíme do výuky chromebooky a rádi bychom se podělili o své zkušenosti a rozšířili je – s odborníky Radovanem Jansou ze společnosti Edugo solutions s.r.o. a Janem Diviškem z Gymnázia a SOŠ pedagogické Jeronýmova. Přijďte se podělit také o své zkušenosti… Číst dále »DigiAKCE: Chromebooky do výuky – seminář pro pedagogy zdarma

Nominace naší paní ředitelky do semifinále Global Teacher Prize

Je to sice tajemství, ale…🥳 Naše skvělá paní ředitelka se dostala do semifinále prestižní učitelské soutěže Global Teacher Prize Czech Republic (GTP CZ),📚🏆! Její oddanost vzdělávání a inspirace pro žáky i studenty jsou neuvěřitelné🌟. Pojďme jí společně držet palce, ať to zaslouženě dotáhne až na vrchol 💪🎉! Krásný medailonek Semifinalisté GTP CZ 2024, odborné ceny… Číst dále »Nominace naší paní ředitelky do semifinále Global Teacher Prize

Studenti VOŠ na semináři psychosociálních dovedností – foto

Studenti 1 DVS naší VOŠ měli, v rámci šablon JAK, Inovativní vzdělávání, možnost zúčastnit se semináře psychosociálních dovedností. Studenti si pomocí zážitkové pedagogiky osvojili dovednosti v oblasti komunikace, týmové spolupráce, sebepoznání a sebekoncepce. Cílem tohoto semináře byl zejména osobnostní rozvoj s ohledem na práci s nemocnými lidmi.

Exkurze na Sportfilm

Šárka Strachová, Gabriela Soukalová, Helena Suková, Ilona Burgrová, Klára Kolouchové, všechny tyto slavné ženy ze světa sportu měly na vlastní oči možnost vidět a také čerpat z jejich bohatých životů žákyně 3. PSB a 3. PSC. Konference Mental Health: Ženy a sport v rámci libereckého Sportfilm festivalu.

Pár fotek z Educa 2023

Jsme rádi, že se můžeme na vzdělávacím veletrhu Educa setkávat s našimi budoucími žáky a sdílet s nimi zajímavé aktivity i celkovou atmosféru školy.

Foto z Libereckých psychologických dnů 2023

Liberecká zdrávka a Česká asociace sester uspořádala tradiční říjnovou odbornou konferenci Liberecké psychologické dny. V letošním roce se konference nesla v duchu “Moc a nemoc.” Tématu se zhostilo mnoho zajímavých hostů, kteří zde přispěli svými hlubokými příběhy i odbornými názory. Děkujeme všem, kteří se konference zúčastnili.