Přeskočit na obsah

Harmonizační dny 1. ročníků 2017-2018: Kdy, kde a co s sebou?

Harmonizační dny se konají vždy začátkem nového školního roku. Žáci prvních ročníků tráví dva dny společně se svým třídním učitelem, výchovným poradcem a dalšími učiteli, povídají si o tom, jak to na škole funguje, jaká jsou jejich práva, ale i povinnosti, dozvídají se nejrůznější tipy a triky k efektivnímu studiu na škole, ale hlavně a především mají možnost se mezi sebou seznámit: vždyť stráví následujících několik let společně v jedné třídě ?

Kde se Harmonizační dny v 2017 konají?

Penzion Podvrší – Osečná

Objekt se nachází přímo u nové cyklotrasy Osečná – průrva Ploučnice v blízkosti Lázní Kundratice, nedaleko Hamru na Jezeře a vodního lyžování ve Stráži pod Ralskem – na klidném místě u lesa.

Pokoje v patře jsou s 2, 3, 4, 5 či 6 lůžky. V přízemí se nachází nově zrekonstruované sociální zařízení pro ženy a muže zvlášť a jeden čtyřlůžkový pokoj. Dále v přízemí najdete plně vybavenou společnou kuchyň (2 mikrovlnky, 2 lednice, 3 sporáky, 2 rychlovarné konvice a nádobí ke každému pokoji), jídelnu s TV a prostorný sál (stolní tenis, kulečník, stolní fotbálek).

Penzion se nachází na prostorném pozemku, na kterém je tenisový kurt (antuka), kryté posezení s grilem, houpačky, pískoviště, udírna, venkovní ohniště.

Informace k harmonizačním dnům 2017-2018 pro jednotlivé třídy:

(rozklikněte si dokumenty o Harmonizačních dnech 2017-2018 níže)

Obor Zdravotnický asistent

Třída 1. ZAA

Třída 1. ZAB

Třída 1. ZAC

Obor Ošetřovatel

Třída 1. OSE

Vzpomínky na Harmonizační dny z minulých let

Jste-li zvědaví, jak jsme se seznamovali v minulých ročnících, mrkněte na hlavní stránku Harmonizačních dnů 😉