Home » Posts tagged 'Sport na Zdrávce'

Archiv štítku: Sport na Zdrávce

Lyžařský výcvik 2023 – foto

Byli jsme u MATTONI LIBEREC NATURE RUN 2022

Ani víkendové liberecké počasí nás neodradilo a opět jsme pomohli na velkém běžeckém závodě Mattoni Liberec Nature Run 2022. Velké poděkování našim žákům!

Přespolní běh mládeže – 4. místo pro naší školu!

Další sportovní závod prověřil naše síly! Tentokráte Přespolní běh mládeže v areálu Klubu biatlonu Liberec a super 4. místo v silné konkurenci.

Středoškolský atletický pohár

Kolo jsme v rámci sportu vyměnili za běh a opět se dařilo! 40. ročník atletické soutěže školních družstev Středoškolský atletický pohár a naše děvčata.

Sportovní den 2022

Naše prváky vydechnout nenecháme, prostě chceme, aby se co nejvíce poznali. A tak ideální je také aplikovat náš oblíbený slogan „Ve zdravém těle zdravý duch“ třeba na SPORTOVNÍM DNU pro všechny žáky 1. ročníků.

Bronz pro Libereckou zdrávku na florbalovém turnaji středních škol!

Zdrávka opět ukázala svého sportovního ducha! Opět byla bedna naše! Dnes jsme uhájili třetí místo ve florbalovém turnaji středních škol. Super!

Lyžák 2022 fotky

Jak jsme běžkovali na lyžáku 2022? 🙂

Stříbrná medaile z krajského kola přespolního běhu putuje na naší školu. Gratulujeme!

Závodili jsme na horských kolech!

Jsme také u sportovních soutěžních klání! Děkujeme našim žákům za reprezentaci školy ve sportu. Sportu zdar! 🙂

TĚLOCVIK: Naši studenti o tom, jak cvičíme v době covidové

Co dělám pro fyzickou kondici?

Co dělám pro fyzickou kondici: cvičím podle videí na YouTube. Ze zahraničí nejčastěji podle pamela reif – YouTube, z Česka podle kathie kk – YouTube. S rodinou chodím ráda na procházky a túry, s kamarády v létě na brusle nebo na kolo. V zimě na běžky.

Vzhledem k tomu, že už teď bohužel netancuji, tak se se sebou snažím dělat něco doma. O to víc ještě v této době, kdy nikam moc nemůžeme chodit.

Snažím se každý den chodit na procházku a když se nejedná o delší procházku, třeba na půl dne, tak většinou odpoledne cvičím podle videa z YouTube. Mám dvě oblíbené slečny, od kterých mi cviky vyhovují, a hlavně mě pak i cvičení baví, což si myslím, že je velice důležité, aby cvičení a pohyb člověka bavil. Cvičím podle videí od Pamela Reif, growingannanas (Pokračování textu…)

Liberecká zdrávka – přidej se k nám. Promo video 2021

A ještě video z lyžáku 1. PSA a 1. OSE v Jizerkách 2019

Lyžák 2019

Jak jsme se měli na lyžařském výcviku 2019 v Jizerkách? Podívejte se na fotky:
(Pokračování textu…)

Cykloturistický kurz 2018

Letošní cykloturistický kurz proběhl od 14. do 18. května 2018 v kempu Borný na Máchově jezeře. Stejně jako každý rok si studenti mohli předem vybrat, zda kurz absolvují jako pěší turisté nebo jako cyklisté. Pro letošní rok jednoznačně převažovali pěší turisté, a to počtem 47 studentů, zatímco cyklisté nastoupili v počtu 29 kusů. Předpověď počasí na následující dny nevypadala zrovna růžově a tak jsme se snažili užít prvního slunečného dne úplně na maximum. Po zdárném dosažení cíle – pro cyklisty tedy přesunu z Liberce (od Kauflandu v Pavlovicích) přes Kryštofovo údolí, Osečnou a Mimoň na Máchovo jezero do kempu Borný, (Pokračování textu…)

Lyžařský výcvik 2018

Letos, ostatně jako každý rok, Nás čekaly v rámci TV tři kurzy běžeckého lyžování a zimní turistiky, které se konaly kde jinde než v Jizerských horách. Letos jsme poprvé zkusili změnit místo pobytu a proto jsme se s prvním kurzem (1. ZAC), ihned po Vánočních prázdninách, vydaly vstříc dobrodružství na Lesní chatu do Jizerských hor. První kurz byl překvapivě „nejteplejší“, tudíž nám často krápalo, ale na náladě nám to (Pokračování textu…)

Archiv školního blogu