Home » Posts tagged 'Sport na Zdrávce'

Archiv štítku: Sport na Zdrávce

Stříbrná medaile z krajského kola přespolního běhu putuje na naší školu. Gratulujeme!

Závodili jsme na horských kolech!

Jsme také u sportovních soutěžních klání! Děkujeme našim žákům za reprezentaci školy ve sportu. Sportu zdar! 🙂

TĚLOCVIK: Naši studenti o tom, jak cvičíme v době covidové

Co dělám pro fyzickou kondici?

Co dělám pro fyzickou kondici: cvičím podle videí na YouTube. Ze zahraničí nejčastěji podle pamela reif – YouTube, z Česka podle kathie kk – YouTube. S rodinou chodím ráda na procházky a túry, s kamarády v létě na brusle nebo na kolo. V zimě na běžky.

Vzhledem k tomu, že už teď bohužel netancuji, tak se se sebou snažím dělat něco doma. O to víc ještě v této době, kdy nikam moc nemůžeme chodit.

Snažím se každý den chodit na procházku a když se nejedná o delší procházku, třeba na půl dne, tak většinou odpoledne cvičím podle videa z YouTube. Mám dvě oblíbené slečny, od kterých mi cviky vyhovují, a hlavně mě pak i cvičení baví, což si myslím, že je velice důležité, aby cvičení a pohyb člověka bavil. Cvičím podle videí od Pamela Reif, growingannanas (Pokračování textu…)

Liberecká zdrávka – přidej se k nám. Promo video 2021

A ještě video z lyžáku 1. PSA a 1. OSE v Jizerkách 2019

Lyžák 2019

Jak jsme se měli na lyžařském výcviku 2019 v Jizerkách? Podívejte se na fotky:
(Pokračování textu…)

Cykloturistický kurz 2018

Letošní cykloturistický kurz proběhl od 14. do 18. května 2018 v kempu Borný na Máchově jezeře. Stejně jako každý rok si studenti mohli předem vybrat, zda kurz absolvují jako pěší turisté nebo jako cyklisté. Pro letošní rok jednoznačně převažovali pěší turisté, a to počtem 47 studentů, zatímco cyklisté nastoupili v počtu 29 kusů. Předpověď počasí na následující dny nevypadala zrovna růžově a tak jsme se snažili užít prvního slunečného dne úplně na maximum. Po zdárném dosažení cíle – pro cyklisty tedy přesunu z Liberce (od Kauflandu v Pavlovicích) přes Kryštofovo údolí, Osečnou a Mimoň na Máchovo jezero do kempu Borný, (Pokračování textu…)

Lyžařský výcvik 2018

Letos, ostatně jako každý rok, Nás čekaly v rámci TV tři kurzy běžeckého lyžování a zimní turistiky, které se konaly kde jinde než v Jizerských horách. Letos jsme poprvé zkusili změnit místo pobytu a proto jsme se s prvním kurzem (1. ZAC), ihned po Vánočních prázdninách, vydaly vstříc dobrodružství na Lesní chatu do Jizerských hor. První kurz byl překvapivě „nejteplejší“, tudíž nám často krápalo, ale na náladě nám to (Pokračování textu…)

Ohlédnutí za sportem na Liberecké Zdrávce 2016

Podívejte se na pár snímků sportovců naší školy při nejrůznějších sportovních soutěžích v roce 2016. Soutěžilo se například v XVII. ročníku Závodu horských kol do vrchu, Okresním finále v přespolním běhu, kde jsme obsadili 1. místo a postup do kraje a Krajského finále středních škol v přespolním běhu 2016, Středoškolského poháru v atletice dorostu a Okresního kola ZŠ a SŠ v plavání a turnaje ve futsalu. Všem účastníkům a medailistům patří velká gratulace. No mrkněte sami. Sportu zdar! 🙂 (Pokračování textu…)

Jak jsme se měli na cykloturistickém kurzu 2015?

Prohlédněte si několik momentů zachycených na fotografiích z Cykloturistického kurzu našich tříd v roce 2015 😉 (Pokračování textu…)

Lyžák 2015

Mrkněte, jak jsme si užívali zimu na lyžařském výcviku 2015 v Jizerkách 😉 (Pokračování textu…)

Archiv školního blogu