Home » Posts tagged 'Kurzy pro veřejnost'

Archiv štítku: Kurzy pro veřejnost

Seminář Biografie dle prof. Erwina Böhma

Ve čtvrtek 11. dubna 2019 měli naši studenti Vyšší odborné školy zdravotnické a odborné vyučující jedinečnou příležitost se zúčastnit semináře na téma konceptu Biografie dle prof. E. Böhma, přednášejícím byla certifikovaná lektorka a garantka tohoto konceptu péče PhDr. Eva Procházková, Ph.D. S velkým potěšením jsme tuto významnou osobnost současného ošetřovatelství přivítali i na naší škole. (Pokračování textu…)

Relaxační metody – ohlédnutí za kurzem pro veřejnost při naší škole

Kurz Relaxační metody na SZŠ a VOŠ zdravotnické v Liberci

Od listopadu probíhají na naší škole bezplatné kurzy pro veřejnost. Podívejte se na pár fotografií z kurzu Relaxační metody, ve kterém si účastníci na vlastní kůži a na vlastní duši zkusili základní relaxační metody z oblasti dechové a tělesné relaxace, arteterapie, muzikoterapie, aromaterapie a imaginace. Fotografie jsou z posledního setkání věnovaného sebevyjádření výtvarnými technikami a také předvánočnímu tvoření. (Pokračování textu…)

Akreditovaný kurz Sportovní masáž opět na naší škole

Stejně jako v minulých letech bude naše škola organizovat akreditovaný kurz Sportovní masáž. Bližší informace budou k dispozici již brzy na webových stránkách naší školy. Více informací naleznete v kategorii Kurzy pro veřejnost, znění akreditace si můžete přečíst zde. (Pokračování textu…)

Archiv školního blogu