Home » Posts tagged 'Vítání do praxe'

Archiv štítku: Vítání do praxe

Vítání do praxe 2022

Vítání do praxe v letošním roce proběhlo ve velkém stylu, sešlo se nás celkem sedm tříd! A tak nejen naši žáci druhých ročníků, ale také studenti prvních ročníků vyšší odborné školy dnes absolvovali tento slavnostní akt. Děkujeme Krajské nemocnici Liberec za vřelé přijetí a dle složené přísahy budeme naši praxi vykonávat co nejsvědomitěji!

Vítání do praxe v Nemocnici s poliklinikou Český Lípa

Dnes se v Nemocnici s poliklinikou Česká Lípa a. s. konalo slavnostní uvítání našich praktických sestřiček druhého ročníku a třetího ročníku ošetřovatelek do jejich praxe. V začátku vedení školy v čele s paní ředitelkou Mgr. Urbanovou, MBA a vedoucí pracovnicí odloučeného pracoviště Mgr. Žandovou poděkovalo s pokorou a úctou za spolupráci v uplynulém období malým dárečkem na oddělení a zhodnotily dosavadní skvělou spolupráci. Atmosféra byla velmi povzbudivá a všechna oddělení se na nové posily moc těší. Dívky si připravily krásné prezentace, kde managementu nemocnice a vrchním sestrám představily své charakteristické rysy, zájmy a cíle do budoucí profese.

Vítání do praxe 2021

Vítání do praxe, krok, který neodmyslitelně patří nám všem žákům ze 2. ročníků Praktické sestry i 2. ročníku oboru Ošetřovatel. Ani letos jsme se bez této slavnostní události, která nás posouvá v naší cestě za budoucím povoláním, neobešli. Už se těšíme na naší novou etapu!

Vítání do praxe 2020

Jako každý rok jsme uvítali do praxe ročníky našich zdravotnických oborů, které v letošním roce nastoupí na nemocniční půdu, aby se ze svého oboru co nejvíce naučili. Koukněte se, jak jim to sluší 🙂

Vítání do praxe 2019

Mrkněte na několik hezkých fotografií z Vítaní našich studentů do praxe 2019 🙂 (Pokračování textu…)

Vítání do praxe 2018

Mrkněte na několik hezkých fotografií z Vítaní našich studentů do praxe 2018 🙂 (Pokračování textu…)

Vítání do praxe 2016

Vítání do praxe 2016Prohlédněte si několik okamžiků z tradičního Vítání našich žáků studentů do praxe. Jak to našim budoucím ošetřovatelům a ošetřovatelkám, zdravotnickým asistentům a asistentkám a diplomovaným všeobecným bratrům a sestrám v jejich uniformách slušelo, zjistíte na fotografiích níže. Příjemnou praxi 🙂 (Pokračování textu…)

Vítání do praxe 2015

Mrkněte na několik momentek z Vítání do praxe 2015 🙂
(Pokračování textu…)

Archiv školního blogu