Home » Posts tagged 'Zahraniční projekty'

Archiv štítku: Zahraniční projekty

Návštěva německých studentů z Berufsfachschule für Altenpflege na naší škole

V rámci programu Podpory odborných praxí – Freiwillige Berufliche Praktika in Tschechien ve dnech 25. 1. – 8. 2. 2019 přijelo v pátek do Liberce 11 německých studentů. (Pokračování textu…)

A ještě video z Erasmus+ v Anglii 2018 v podzimní etapě

Jaký byl Erasmus+ v Německu 2018 v podzimní etapě projektu?

Dvě z našeho týmu stážistek z Německa se s námi podělily o své zkušenosti a zážitky z praxe v zahraniční v rámci projektu Erasmus+. Přečtěte si, co viděli a na vlastní kůži zažily. Stojí to za to 😉 (Pokračování textu…)

Jaký byl Erasmus+ v Anglii 2018 v podzimní etapě?

(Pokračování textu…)

Erasmus+ Do Evropy na zkušenou s Libereckou Zdrávkou: Odborné stáže v Německu a Anglii pro naše žáky a studenty

Milí žáci a studenti, naší škole se podařilo získat grant, ze kterého budou hrazeny Vaše odborné stáže v Německu a Anglii. Počet studentů je limitován získanou částkou. Následující údaje mají sloužit ke zvýšení informovanosti o této aktivitě. (Pokračování textu…)

Jaká byla Anglie 2018 na Erasmus+?

15. 6. 2018

Konec našeho pobytu se přiblížil velmi rychle. Na pracovištích se se studentkami s dojetím loučil personál i klienti. Ukáplo i pár slziček nad dárečky a přáníčky. V pátek jsme v Tellus převzaly certifikáty za úspěšně splněnou stáž a už jsme honem utíkaly do National Marine Aquarium, kde jsme měly objednanou prohlídku podmořského světa. Měly jsme veliké štěstí, protože právě probíhalo krmení divé zvěře – chobotničky, žraloků i rybek na korálových útesech (umělých). Komentované krmení bylo opravdu zajímavé, strávily jsme tu příjemné odpoledne. Po návštěvě jsme ještě utratily poslední (Pokračování textu…)

Fotky z Německa: Erasmus+ 1. mobilita

Podívejte se na několik fotek z pobytu našich studentů v rámci projektu Erasmus+ v Německu.

Výsledky výběrového řízení na zahraniční stáž pro naše žáky a studenty 2017-2019 v Německu a Anglii: Erasmus+ Do Evropy na zkušenou!

Vážení žáci a studenti,

seznam úspěšných uchazečů na zahraniční stáž naleznete zde:

Erasmus+ výsledky výběrového řízení – 3. ročník ZAA

Erasmus+ výsledky výběrového řízení – 4. ročník ZAA

Milí studenti, gratulujeme.

Teachers on the Move – stáž pedagogů na Islandu v rámci programu Norské fondy a Fondy EHP

eea-grants-island

Podívejte se na informace týkající se projektu Teachers on the Move.

Have a look at the report from the Teachers on the Move project. (Pokračování textu…)

Zahraniční projekt Erasmus+ EuroCure

Jak probíhá mezinárodní projekt Erasmus+ EuroCure? Podívejte se na nejnovější informace, fotografie nebo newslettery a zjistěte o projektu EuroCure více. (Pokračování textu…)

Studijní a poznávací zájezd do Anglie

Na konci listopadu měli vybraní žáci našich 3. a 4. ročníků možnost zúčastnit se výjezdu do jižní Anglie. Tato týdenní exkurze se uskutečnila díky výzvě č. 56 od MŠMT. Žáci pod dohledem čtyř pedagogů, paní průvodkyně a řidičů (děkujeme CK Kristof za bezproblémový průběh) vyrazili 22. listopadu směr Albion. Zde je čekalo ubytování v hostitelských rodinách ve městě Eastbourne, ranní výuka v místní škole, ale hlavně zážitky (Pokračování textu…)

Odborná stáž na Islandu: Program „Spolupráce škol a stipendia” v rámci nové etapy EHP a Norských fondů

Jako učitelka angličtiny a zároveň jako výchovná a kariérová poradkyně jsem na přelomu ledna a února pobývala na hostitelské střední a “vyšší odborné” škole v islandském Reykjaviku, kde jsem stínovala moje islandské kolegy (stínování – shadowing, tedy pozorování kolegů z hostitelské školy za účelem studia jejich každodenních pracovních činností). (Pokračování textu…)

Zahraniční projekt Leonardo da Vinci: Zahraniční stáž pro multioborový tým žáků

Projděte si informace o proběhlém projektu z roku 2014, realizovaném v rámci mobility Leonardo da Vinci: Zahraniční stáž pro multioborový tým žáků. (Pokračování textu…)

Zahraniční projekt Leonardo da Vinci: Praxe bez hranic, Experience without Limits

Zajímá Vás, jaké to bylo v Anglii? Podívejte se na postřehy našich účastníků a prohlédněte si fotografie a další zajímavosti z proběhlého zahraničního projektu Praxe bez hranic, nebo chcete-li anglicky, Experience without Limits. (Pokračování textu…)

Zahraniční projekt Leonardo da Vinci – Bez nás to nejde, Ohne Uns geht es nicht

Projděte si informace o proběhlém projektu realizovaném v rámci mobility Leonardo da Vinci: Bez nás to nejde, Ohne uns geht es nicht. (Pokračování textu…)