Přeskočit na obsah

„Síla okamžiku“ – Pořádali jsme Ústřední kolo psychologické olympiády v ČR – 14. ročník

A jak akci shrnula naše reportérka, studentka Veronika z 2. ročníku oboru Zdravotnický asistent?

Dnes měla naše škola tu čest organizovat 14. ročník Ústředního kola psychologické olympiády na téma: ,,Síla okamžiku’’.

Akce se konala v sále ZUŠ Liberec. Zahájení soutěže začalo v 8.30 pěkným proslovem zakladatelky psychologických olympiád Mgr. Ilony Kopecké, hlavní organizátorky celé akce. Ve své videonahrávce popřála soutěžícím hodně úspěchu a publiku hodně zajímavých zážitků ředitelka školy paní Mgr. Jana Urbanová.

Před vystoupením soutěžících jsme si poslechli pěvecké kvarteto ZUŠ Liberec, jež nás překvapilo svými pěknými a znělými hlasy. První soutěžící nám představil svoji prezentaci o víře, která mnoha lidem připadla zajímavá.

Prezentace byly pěkné, každá z nich byla něčím originální a rozhodně nechyběly netradiční nápady, jako např. zazpívání veselé písničky nebo rozhovor s osobou, která byla součástí prezentace. Někteří si mohli odnést i povědomí a znalosti o době okupace anebo si užít zábavnou formu prezentování soutěžících. Všichni soutěžící byli na pódiu uvolnění, dali do svého vystoupení hodně sil a byli odměněni potleskem publika.

14. ročník Psychologické olympiády na téma: ,,Síla okamžiku’’ vyhrál Filip Janeba ze Střední zdravotnické školy Pardubice
s prezentací na téma Sociální sítě. Všem soutěžícím gratulujeme za odvahu a tvrdou práci!

Těšíme se zase za rok na shledání v 15. ročníku! Téma na další rok má název: „Můj největší sen…“