Home » Nezařazené

Archiv rubriky: Nezařazené

Vítání do praxe 2021

Vítání do praxe, krok, který neodmyslitelně patří nám všem žákům ze 2. ročníků Praktické sestry i 2. ročníku oboru Ošetřovatel. Ani letos jsme se bez této slavnostní události, která nás posouvá v naší cestě za budoucím povoláním, neobešli. Už se těšíme na naší novou etapu!

Naše Ježíškova vnoučata zavítala i do liberecké nemocnice

(Pokračování textu…)

Výroční zpráva 2017-2018

Na tomto místě si můžete přečíst Výroční zprávu Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické v Liberci za období 2017-2018. Výroční zpráva je také k dispozici ke stažení. (Pokračování textu…)

Výroční zpráva 2016-2017

Na tomto místě si můžete přečíst Výroční zprávu Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické v Liberci za období 2016-2017. Výroční zpráva je také k dispozici ke stažení. (Pokračování textu…)

Soutěžili jsme v soutěži měkkých dovedností na Innovation Camp 2017 v Praze

Ve středu 26. dubna 2017 uspořádaly nezisková vzdělávací organizace JA Czech a NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost ve spolupráci s Fakultou mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze Innovation Camp 2017. Jeho smyslem bylo umožnit studentům středních škol vyzkoušet si v praxi a ve spolupráci s profesionály ze světa byznysu tzv. měkké dovednosti. Naše Johana Dvořáčková byla v družstvu, které se umístilo první (Pokračování textu…)

Teachers on the Move – stáž pedagogů na Islandu v rámci programu Norské fondy a Fondy EHP

eea-grants-island

Podívejte se na informace týkající se projektu Teachers on the Move.

Have a look at the report from the Teachers on the Move project. (Pokračování textu…)

Termín opravných absolutorií stanoven na 22. 6. 2016

Informace týkající se opravných absolutorií naleznete zde. (Pokračování textu…)

Aktuální informace k maturitní zkoušce v jarním termínu 2016

Veškeré informace týkající se státní maturitní zkoušky v jarním termínu 2016 naleznete zde: Maturita (Pokračování textu…)

Videosoutěž “Proč je pro nás Evropská unie důležitá?”

video-soutez-pavla-telicky-2016Podpořte svými YouTube palci nahoru počin naší třídy 2. ZAC, která natočila soutežní video na téma “Proč je pro nás Evropská unie důležitá?” a účastní se tak za naší Libereckou Zdrávku celorepublikové soutěže europoslance Pavla Teličky o zájezd do Bruselu. (Pokračování textu…)

Vítězství v regionálním kole Psychologické olympiády „Životní motto, kterým se řídím“

V konkurenci patnácti soutěžících z osmi zdravotnických škol Ústeckého a Libereckého kraje obsadila naše studentka Anastassia Sherstobitova ze třídy 3 ZAA vítězné 1. místo a postupuje do ústředního kola, které se bude konat 6. a 7. dubna 2016 v Kladně. Důstojně naší školu reprezentovala také Karolína Daňková z 2. ZAC, se svým mottem “Věř, běž a dokážeš!”

Jak akci hodnotí sama vítězka? Přečtěte si v následujícím článku 😉 (Pokračování textu…)

Ples školy 2016

DSC_3229Mrkněte na několik foto momentek z plesu Liberecké Zdrávky 2016 ve stylu PARTY 😉  (Pokračování textu…)

Učíme první pomoc na ZŠ logopedické v Liberci

Žáci 3. ZAB oboru Zdravotnický asistent se  zúčastnili projektového vyučování zaměřeného na učení první pomoci. Akce byla zaměřena na žáky 1. – 3. ročníku Základní školy logopedické v Liberci a měla za cíl proškolit celkem 78 dětí v problematice obvazové techniky, resuscitace, první pomoci při popálenině, zlomenině a krvácení. Maskování zraněných měli na starost Nikola Záborcová 3. ZAB a Michal Sameš 4. ZAB. (Pokračování textu…)

Zahraniční projekt Erasmus+ EuroCure

Jak probíhá mezinárodní projekt Erasmus+ EuroCure? Podívejte se na nejnovější informace, fotografie nebo newslettery a zjistěte o projektu EuroCure více. (Pokračování textu…)

Dny otevřených dveří 2016

Bylo nám ctí přivítat nejširší veřejnost při letošních Dnech otevřených dveří 2016 na naší škole. Mohli jste shlédnout prostory školy, kterými Vás provedli milí průvodci z řad našich studentů a učitelů. Nuda rozhodně nebyla, prohlédnout si všechny zdravotnické přístroje, zdravotnické modely nebo si vyzkoušet nejrůznější zdravotnické vybavení stálo za to; alespoň tedy podle názorů našich návštěvníků. No což, pojďme si rovnou (Pokračování textu…)

Přispěli jsme 5 335 Kč na Zdravotního klauna

Zdravotní klaun je nezisková organizace s národní a mezinárodní působností, která přináší humor a radost hospitalizovaným dětem, geriatrickým pacientům a dalším potřebným v oblasti zdravotnictví. Sbírka pořádaná na půdě naší Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické Liberec vynesla částku 5 335 Kč. (Pokračování textu…)

Archiv školního blogu