Přeskočit na obsah

Skvělé pro vaši angličtinu? Knížky Graded Readers! V naší knihovně!

Víte, že v naší školní knihovně je k mání více než dvacet luxusních knížek Graded Readers? A víte, že jejich čtení je pohodové a raketově zlepší vaši angličtinu?

Co je Graded Reader?

Graded Readers (Penguin Readers / Oxford Bookworms / Macmillan Readers – dle nakladatelství) jsou malé, útlé, roztomilé knížky nejrůznějších titulů a žánrů psané v uzpůsobené angličtině k určité úrovni jazyka. Úrovní (levelů) je šest, a vy si tak můžete vybrat tu úroveň, která vám bude vyhovovat. Stačí si tedy vybrat žánr, který vás baví a úroveň angličtiny, na kterou se cítíte, a hurá do čtení. Čtení Graded Readers je pro vaší angličtinu vynikající! Více o těchto skvělých knížkách se dozvíte například zde: O knížkách Penguin Readers

Která úroveň je pro mě?

Prvákům a druhákům naší Zdrávky bych doporučil úroveň 1, 2, 3, 4, třeťákům a čtvrťákům úrovně 4 a 5, pro největší borce je určena nejvyšší úroveň 6. Více o úrovních Graded Readers se dozvíte například zde: Penguin Readers‘ Levels.

Které Penguin Readers jsou v naší knihovně?

Neváhejte a zapůjčujte, čtěte, hltejte písmenka, hltejte angličtinu. Jednu knížku Graded Reader zhltnete u kávičky za dva večery a vaše angličtina poskočí mílovým krokem výše. Mrkněte níže, tyto tituly jsou u nás k mání. Otevřeno je v tuto dobu.

Je čas zalít vaši angličtinu, aby rostla více a rychleji!

Jiří Kozák

Štítky: