Home » Posts tagged 'Zahraniční projekty'

Archiv štítku: Zahraniční projekty

Erasmus+ Do Evropy na zkušenou s Libereckou Zdrávkou: Odborné stáže v Německu a Anglii pro naše žáky a studenty

Milí žáci a studenti, naší škole se podařilo získat grant, ze kterého budou hrazeny Vaše odborné stáže v Německu a Anglii. Počet studentů je limitován získanou částkou. Následující údaje mají sloužit ke zvýšení informovanosti o této aktivitě. (Pokračování textu…)

Jaká byla Anglie 2018 na Erasmus+?

15. 6. 2018

Konec našeho pobytu se přiblížil velmi rychle. Na pracovištích se se studentkami s dojetím loučil personál i klienti. Ukáplo i pár slziček nad dárečky a přáníčky. V pátek jsme v Tellus převzaly certifikáty za úspěšně splněnou stáž a už jsme honem utíkaly do National Marine Aquarium, kde jsme měly objednanou prohlídku podmořského světa. Měly jsme veliké štěstí, protože právě probíhalo krmení divé zvěře – chobotničky, žraloků i rybek na korálových útesech (umělých). Komentované krmení bylo opravdu zajímavé, strávily jsme tu příjemné odpoledne. Po návštěvě jsme ještě utratily poslední (Pokračování textu…)

Výsledky výběrového řízení na zahraniční stáž pro naše žáky a studenty 2017-2019 v Německu a Anglii: Erasmus+ Do Evropy na zkušenou!

Vážení žáci a studenti,

seznam úspěšných uchazečů na zahraniční stáž naleznete zde:

Erasmus+ výsledky výběrového řízení – 3. ročník ZAA

Erasmus+ výsledky výběrového řízení – 4. ročník ZAA

Milí studenti, gratulujeme.

Teachers on the Move – stáž pedagogů na Islandu v rámci programu Norské fondy a Fondy EHP

eea-grants-island

Podívejte se na informace týkající se projektu Teachers on the Move.

Have a look at the report from the Teachers on the Move project. (Pokračování textu…)

Zahraniční projekt Erasmus+ EuroCure

Jak probíhá mezinárodní projekt Erasmus+ EuroCure? Podívejte se na nejnovější informace, fotografie nebo newslettery a zjistěte o projektu EuroCure více. (Pokračování textu…)

Studijní a poznávací zájezd do Anglie

Na konci listopadu měli vybraní žáci našich 3. a 4. ročníků možnost zúčastnit se výjezdu do jižní Anglie. Tato týdenní exkurze se uskutečnila díky výzvě č. 56 od MŠMT. Žáci pod dohledem čtyř pedagogů, paní průvodkyně a řidičů (děkujeme CK Kristof za bezproblémový průběh) vyrazili 22. listopadu směr Albion. Zde je čekalo ubytování v hostitelských rodinách ve městě Eastbourne, ranní výuka v místní škole, ale hlavně zážitky (Pokračování textu…)

Odborná stáž na Islandu: Program „Spolupráce škol a stipendia“ v rámci nové etapy EHP a Norských fondů

Jako učitelka angličtiny a zároveň jako výchovná a kariérová poradkyně jsem na přelomu ledna a února pobývala na hostitelské střední a “vyšší odborné” škole v islandském Reykjaviku, kde jsem stínovala moje islandské kolegy (stínování – shadowing, tedy pozorování kolegů z hostitelské školy za účelem studia jejich každodenních pracovních činností). (Pokračování textu…)

Zahraniční projekt Leonardo da Vinci: Zahraniční stáž pro multioborový tým žáků

Projděte si informace o proběhlém projektu z roku 2014, realizovaném v rámci mobility Leonardo da Vinci: Zahraniční stáž pro multioborový tým žáků. (Pokračování textu…)

Zahraniční projekt Leonardo da Vinci: Praxe bez hranic, Experience without Limits

Zajímá Vás, jaké to bylo v Anglii? Podívejte se na postřehy našich účastníků a prohlédněte si fotografie a další zajímavosti z proběhlého zahraničního projektu Praxe bez hranic, nebo chcete-li anglicky, Experience without Limits. (Pokračování textu…)

Zahraniční projekt Leonardo da Vinci – Bez nás to nejde, Ohne Uns geht es nicht

Projděte si informace o proběhlém projektu realizovaném v rámci mobility Leonardo da Vinci: Bez nás to nejde, Ohne uns geht es nicht. (Pokračování textu…)