Home » Aktuality

Archiv rubriky: Aktuality

Výsledky 2. kola přijímacích zkoušek pro obor Diplomovaná všeobecná sestra 2017

Výsledky 2. kola přijímacích zkoušek 2017 pro obor Diplomovaná všeobecná sestra naleznete zde:

Výsledky výběrového řízení na zahraniční stáž pro naše žáky a studenty 2017-2019 v Německu a Anglii: Erasmus+ Do Evropy na zkušenou!

Vážení žáci a studenti,

seznam úspěšných uchazečů na zahraniční stáž naleznete zde: Erasmus+ výsledky výběrového řízení

Gratulujeme 🙂

Zahájení školního roku 2017-2018

Milí studenti, přečtěte si, v jaké učebně a se kterým učitelem dne 4. 9. 2017 zahájíte nový školní rok zde: Zahájení školního roku 2017-2018

Informace pro první ročníky k začátku školního roku 2017-2018

Milí nastupující žáci prvních ročníků. Prohlédněte si detailně informace týkající se toho, kdo bude vaším třídním učitelem, jak budou probíhat úvodní zářijové dny a další informace ohledně začátku studia na naší škole. Už se na vás těšíme 🙂

Dokument ke stažení zde: Informace pro první ročníky k začátku školního roku 2017-2018

Výsledky 1. kola přijímacích zkoušek pro obor Diplomovaná všeobecná sestra 2017

Výsledky 1. kola přijímacích zkoušek 2017 pro obor Diplomovaná všeobecná sestra naleznete zde:

Harmonizační dny 1. ročníků 2017-2018: Kdy, kde a co s sebou?

Harmonizační dny se konají vždy začátkem nového školního roku. Žáci prvních ročníků tráví dva dny společně se svým třídním učitelem, výchovným poradcem a dalšími učiteli, povídají si o tom, jak to na škole funguje, jaká jsou jejich práva, ale i povinnosti, dozvídají se nejrůznější tipy a triky k efektivnímu studiu na škole, ale hlavně a především mají možnost se mezi sebou seznámit: vždyť stráví následujících několik let společně v jedné třídě 😉 (Pokračování textu…)

Soutěž němčinářů s časopisem Freundschaft

Foto s panem velvyslancem

Dne 9. června 2017 proběhlo v rezidenci rakouského velvyslanectví v Praze slavnostní předávání cen výhercům celoroční soutěže o Horním a Dolním Rakousku s časopisem Freundschaft. Rakouský velvyslanec Dr. Alexander Grubmayr, LL. M. přijal vítěze 1. – 5. místa. Za naší školu SZŠ a VOŠ zdravotnickou Liberec soutěžila Kristina Maličová a Eva Richterová. V kategorii skupin se umístily na krásném 5. místě. Samotnou odměnou za jejich celoroční práci jim bylo setkání s panem velvyslancem. Diplom a cenu si do Prahy jela vyzvednout jen Eva Richterová. (Pokračování textu…)

Stanovení předmětů profilové části maturitní zkoušky pro školní rok 2017-2018

Aktuální dokument určený především žákům čtvrtých ročníků oboru Zdravotnický asistent, ve kterém je detailně rozepsáno vše o profilové části maturitní zkoušky. Dokument je ke stažení nebo prohlédnutí zde, naleznete jej rovněž na stránce se všemi informacemi o maturitě na naší škole.

Úřední hodiny ve škole o letních prázdninách 2017

Červenec 2017:

(kromě žáků nastupujících 1. ročníků)

  • pátek 7.7.2017: 9-11 hod.
  • středa 19.8.2017: 9-11 hod.
  • středa 26.7.2017: 9-11 hod.

Srpen 2017:

(kromě žáků nastupujících 1. ročníků)

  • středa 3.8.2017: 9-11 hod.
  • středa 24.8.2017: 9-11 hod.
  • od 29.8.2017 denně 9-11 hod – včetně žáků nastupujících 1. ročníků

Erasmus+ Do Evropy na zkušenou s Libereckou Zdrávkou: Odborné stáže v Německu a Anglii pro naše žáky a studenty

Milí žáci a studenti, naší škole se podařilo získat grant, ze kterého budou hrazeny Vaše odborné stáže v Německu a Anglii. Počet studentů je limitován získanou částkou. Následující údaje mají sloužit ke zvýšení informovanosti o této aktivitě. (Pokračování textu…)

Výsledky 1. kola přijímacího řízení – obor Zdravotnický asistent

Výsledky prvního kola přijímacího řízení pro obor Zdravotnický asistent (školní rok 2017-2018) naleznete zde:

Obor Zdravotnický asistent – seznam přijatých uchazečů

Obor Zdravotnický asistent – seznam nepřijatých uchazečů (Pokračování textu…)

Soutěžili jsme v soutěži měkkých dovedností na Innovation Camp 2017 v Praze

Ve středu 26. dubna 2017 uspořádaly nezisková vzdělávací organizace JA Czech a NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost ve spolupráci s Fakultou mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze Innovation Camp 2017. Jeho smyslem bylo umožnit studentům středních škol vyzkoušet si v praxi a ve spolupráci s profesionály ze světa byznysu tzv. měkké dovednosti. Naše Johana Dvořáčková byla v družstvu, které se umístilo první (Pokračování textu…)

Výsledky 1. kola přijímacího řízení – obor Ošetřovatel

Výsledky prvního kola přijímacího řízení pro obor Ošetřovatel (školní rok 2017-2018) naleznete zde:

Výsledky 1. kola přijímacího řízení – obor Ošetřovatel (Pokračování textu…)

Liberecká Zdrávka je první certifikovanou zdravotnickou školou v ČR v oblasti managementu kvality

liberecka-zdravka-szs-vos-zdravotnicka-certifikace-isoJsme první zdravotnickou školou v České republice pyšnící se certifikátem managamentu kvality pro oblast výchovně vzdělávacích procesů. Prokázat kvalitu a v certifikaci uspět nás stálo několikaleté úsilí, museli jsme zapracovat mnoho změn, zlepšit řadu procesů a vůbec posunout celé řízení naší školy o stupínek výš. Povedlo se nám to, a jsme na to také patřičně hrdí.

Certifikaci jsme získali u renomovaného akreditovaného certifikačního orgánu CQS, Sdružení pro certifikaci systémů jakosti, který na základě důkladného auditu shledal, že systém managementu kvality na naší škole je v souladu se všemi požadavky dle normy ČSN EN ISO 9001: 2016.

Paní ředitelka o získání certifikace managementu kvality

Díky certifikaci kvality jsme formálně potvrdili kvalitu naší školy a rovněž i skutečnost, že jsme hodnotným partnerem pro naše zdravotnické partnery, jmenovitě pro Krajskou nemocnici Liberec a Nemocnici Jablonec nad Nisou a další zdravotnické subjekty.

Byla to tvrdá práce, ale dokázali jsme to.

Mgr. Jana Urbanová

Certifikáty managementu kvality

Ples školy 2017

zdravka-liberec-ples-20172Krásný ples našich končících ročníků v roce 2017 se vydařil na jedničku. Konfety střílely, mince lítaly vzduchem, k tanci zahrála skupina Cover Power, událost doprovázela štědrá tombola, atmosféra byla úžasná, přišli se podívat i naši absolventi. Tak se podívejte na několik momentů, které zachytilo sklo fotoaparátů našich fotografů a udělejte si obrázek sami, jak to umí Zdrávka v Liberci na bále roztočit. (Pokračování textu…)