Home » Aktuality

Archiv rubriky: Aktuality

Zahájení školního roku 2017-2018

Milí studenti, přečtěte si, v jaké učebně a se kterým učitelem dne 4. 9. 2017 zahájíte nový školní rok zde: Zahájení školního roku 2017-2018

Informace pro první ročníky k začátku školního roku 2017-2018

Milí nastupující žáci prvních ročníků. Prohlédněte si detailně informace týkající se toho, kdo bude vaším třídním učitelem, jak budou probíhat úvodní zářijové dny a další informace ohledně začátku studia na naší škole. Už se na vás těšíme :)

Dokument ke stažení zde: Informace pro první ročníky k začátku školního roku 2017-2018

Výsledky 1. kola přijímacích zkoušek pro obor Diplomovaná všeobecná sestra 2017

Výsledky 1. kola přijímacích zkoušek 2017 pro obor Diplomovaná všeobecná sestra naleznete zde:

Harmonizační dny 1. ročníků 2017-2018: Kdy, kde a co s sebou?

Harmonizační dny se konají vždy začátkem nového školního roku. Žáci prvních ročníků tráví dva dny společně se svým třídním učitelem, výchovným poradcem a dalšími učiteli, povídají si o tom, jak to na škole funguje, jaká jsou jejich práva, ale i povinnosti, dozvídají se nejrůznější tipy a triky k efektivnímu studiu na škole, ale hlavně a především mají možnost se mezi sebou seznámit: vždyť stráví následujících několik let společně v jedné třídě 😉 (Pokračování textu…)

Soutěž němčinářů s časopisem Freundschaft

Foto s panem velvyslancem

Dne 9. června 2017 proběhlo v rezidenci rakouského velvyslanectví v Praze slavnostní předávání cen výhercům celoroční soutěže o Horním a Dolním Rakousku s časopisem Freundschaft. Rakouský velvyslanec Dr. Alexander Grubmayr, LL. M. přijal vítěze 1. – 5. místa. Za naší školu SZŠ a VOŠ zdravotnickou Liberec soutěžila Kristina Maličová a Eva Richterová. V kategorii skupin se umístily na krásném 5. místě. Samotnou odměnou za jejich celoroční práci jim bylo setkání s panem velvyslancem. Diplom a cenu si do Prahy jela vyzvednout jen Eva Richterová. (Pokračování textu…)

Stanovení předmětů profilové části maturitní zkoušky pro školní rok 2017-2018

Aktuální dokument určený především žákům čtvrtých ročníků oboru Zdravotnický asistent, ve kterém je detailně rozepsáno vše o profilové části maturitní zkoušky. Dokument je ke stažení nebo prohlédnutí zde, naleznete jej rovněž na stránce se všemi informacemi o maturitě na naší škole.

Úřední hodiny ve škole o letních prázdninách 2017

Červenec 2017:

(kromě žáků nastupujících 1. ročníků)

  • pátek 7.7.2017: 9-11 hod.
  • středa 19.8.2017: 9-11 hod.
  • středa 26.7.2017: 9-11 hod.

Srpen 2017:

(kromě žáků nastupujících 1. ročníků)

  • středa 3.8.2017: 9-11 hod.
  • středa 24.8.2017: 9-11 hod.
  • od 29.8.2017 denně 9-11 hod – včetně žáků nastupujících 1. ročníků

Erasmus+ Do Evropy na zkušenou s Libereckou Zdrávkou: Odborné stáže v Německu a Anglii pro naše žáky a studenty

Milí žáci a studenti, naší škole se podařilo získat grant, ze kterého budou hrazeny Vaše odborné stáže v Německu a Anglii. Počet studentů je limitován získanou částkou. Následující údaje mají sloužit ke zvýšení informovanosti o této aktivitě. (Pokračování textu…)

Výsledky 1. kola přijímacího řízení – obor Zdravotnický asistent

Výsledky prvního kola přijímacího řízení pro obor Zdravotnický asistent (školní rok 2017-2018) naleznete zde:

Obor Zdravotnický asistent – seznam přijatých uchazečů

Obor Zdravotnický asistent – seznam nepřijatých uchazečů (Pokračování textu…)

Soutěžili jsme v soutěži měkkých dovedností na Innovation Camp 2017 v Praze

Ve středu 26. dubna 2017 uspořádaly nezisková vzdělávací organizace JA Czech a NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost ve spolupráci s Fakultou mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze Innovation Camp 2017. Jeho smyslem bylo umožnit studentům středních škol vyzkoušet si v praxi a ve spolupráci s profesionály ze světa byznysu tzv. měkké dovednosti. Naše Johana Dvořáčková byla v družstvu, které se umístilo první (Pokračování textu…)

Výsledky 1. kola přijímacího řízení – obor Ošetřovatel

Výsledky prvního kola přijímacího řízení pro obor Ošetřovatel (školní rok 2017-2018) naleznete zde:

Výsledky 1. kola přijímacího řízení – obor Ošetřovatel (Pokračování textu…)

Liberecká Zdrávka je první certifikovanou zdravotnickou školou v ČR v oblasti managementu kvality

liberecka-zdravka-szs-vos-zdravotnicka-certifikace-isoJsme první zdravotnickou školou v České republice pyšnící se certifikátem managamentu kvality pro oblast výchovně vzdělávacích procesů. Prokázat kvalitu a v certifikaci uspět nás stálo několikaleté úsilí, museli jsme zapracovat mnoho změn, zlepšit řadu procesů a vůbec posunout celé řízení naší školy o stupínek výš. Povedlo se nám to, a jsme na to také patřičně hrdí.

Certifikaci jsme získali u renomovaného akreditovaného certifikačního orgánu CQS, Sdružení pro certifikaci systémů jakosti, který na základě důkladného auditu shledal, že systém managementu kvality na naší škole je v souladu se všemi požadavky dle normy ČSN EN ISO 9001: 2016.

Paní ředitelka o získání certifikace managementu kvality

Díky certifikaci kvality jsme formálně potvrdili kvalitu naší školy a rovněž i skutečnost, že jsme hodnotným partnerem pro naše zdravotnické partnery, jmenovitě pro Krajskou nemocnici Liberec a Nemocnici Jablonec nad Nisou a další zdravotnické subjekty.

Byla to tvrdá práce, ale dokázali jsme to.

Mgr. Jana Urbanová

Certifikáty managementu kvality

Ples školy 2017

zdravka-liberec-ples-20172Krásný ples našich končících ročníků v roce 2017 se vydařil na jedničku. Konfety střílely, mince lítaly vzduchem, k tanci zahrála skupina Cover Power, událost doprovázela štědrá tombola, atmosféra byla úžasná, přišli se podívat i naši absolventi. Tak se podívejte na několik momentů, které zachytilo sklo fotoaparátů našich fotografů a udělejte si obrázek sami, jak to umí Zdrávka v Liberci na bále roztočit. (Pokračování textu…)

Regionální kolo Psychologické olympiády 2017 „Když člověk potká člověka“

Dne 15. března 2017 se konalo v prostorách přednáškového sálu Krajské nemocnice Liberec (KNL) regionální kolo Psychologické olympiády. Letošním tématem bylo „Když člověk potká člověka“. Soutěžily žáci druhých a třetích ročníků maturitních zdravotnických a sociálních oborů při zdravotnických školách Libereckého a Ústeckého kraje. V odborné hodnotící komisi zasedla za žáky vítězka loňského kola Anastasiia Sherstobitova (žákyně 4. ZAA Liberecké Zdrávky), dále manažerka pro komunikaci (Pokračování textu…)

Nejlepší zdravotnická škola roku – účastníme se soutěže s MF Dnes

medical-services-nejlepsi-zdravotnicka-skolaJdeme do toho a soutěžíme o nejlepší zdravotnickou školu v soutěži Mladé Fronty Dnes v rámci tradiční soutěže Sestra roku. Kritéria soutěže jsou přesně ty aspekty, na kterých nám samotným velmi záleží. Věříme si, ale rozhodne odborná komise. Tak se na ta kritéria, která se budou hodnotit, podívejme.

Hodnotící kritéria soutěže o titul Nejlepší zdravotnická škola roku:

(Pokračování textu…)